Популярна виконавиця Ірина Федишин дала відверте інтерв'ю для YouTube-каналу Аліни Доротюк, в якому назвала представників секс-меншин "грішниками".

"ЛГБТ-спільнота для мене...я щось не розумію. Для мене великий гріх. Я тих людей не засуджую, це їхнє життя, якщо їм так подобається, але ми будемо відповідати перед богом. Я духовна людина і я чітко знаю, що це важкий гріх... але кожен робить висновки, ми всі різні, всі грішать. Вам подобається себе руйнувати? Будь ласка, руйнуйте", - зазначила знаменитість.

Крім того, Ірина розповіла, що їй було важко судити конкурсантів "Євробачення", оскільки багато з них є членами ЛГБТ-спільнот.

Монро назвала Ірину Федишин гомофобкою.

Популярні новини зараз

Дан Балан засвітився в компанії шикарної нареченої, але це не Тіна Кароль

Слідом за патріархом Кирилом: Валерія звалилася зі сцени і розбила коліна (відео)

Він молодший за неї на 20 років: 53-річна Надія Матвєєва вперше розповіла про нові стосунки (відео)

Скоро буде троє діточок: Тимур Мірошниченко заявив про готовність усиновити дитину

Показати ще

Заяви артистки викликали неоднозначну реакцію в суспільстві. Зокрема, травесті-діва Монро була відверто шокована почутим і назвала Федишин "гомофобкою":

" Мій мозок палає: виявляється співачка Ірина Федишин - гомофобка, вважає ЛГБТ грішниками, які себе руйнують і її запрошують в жюрі самого егегейскького конкурсу в Європі Як так, Карл?! Бл@дь. Ну сиди в своєму маленькому храмі, співай для духовних вірян та не лізь в ту гейропу. Ні, треба ж всратися Маленька біо справка: має економічну освіту та закінчила музичну школу. Отаке ", - написала Монро.

У коментарях під публікацією десятки українців підтримали зірку і заявили, що співачка з таким світоглядом не повинна бути в складі журі, що оцінює "Євробачення".

Нагадаємо, раніше ми писали, що Сотала ворогом народу: Ірина Федишин розповіла про Хей після "Євробачення".

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні