Результати голосування суддів від України на "Євробаченні 2022" стали справжнім національним скандалом. Для того, щоб поставити крапку в цій справі, продюсер Вадим Лисиця з'явився в ефірі шоу «Вечір з Україною».

Вадим Лисиця

"Те, що ми не поставили нашим найближчим сусідам жодного бала - це не так! Ми оцінювали кожного в рейтинговій таблиці. Голосування було таємним - ми не знали, хто на яке місце ставить ту чи іншу країну. Особисто я дав Польщі 15-е місце в своєму рейтингу, а скільки це в балах – не знаю», - розповів суддя «Євробачення» від України, продюсер Вадим Лисиця.

Однак така відповідь продюсера не задовольнила Олексія Суханова, і він попросив гостя озвучити перші три місця в його рейтингу, на що не почув чіткої відповіді і ще більше обурився.

"Слухайте, зараз вся країна змушена. Це суцільний сором! Коли я подивися на розклад балів від українського журі, був вражений: Чехія, Греція, Португалія... але литовська чи польська композиції були не гірші. А для нас, для кожної української людини в цей нелегкий момент дуже важливо пам'ятати про вдячність», – прокоментував ведучий Олексій Суханов.

Популярні новини зараз

Слідом за патріархом Кирилом: Валерія звалилася зі сцени і розбила коліна (відео)

Колишня Дантеса Дорофєєва показала, як розважається з новим бойфрендом: "Так швидко" (ФОТО)

Поки мама не бачить: дочка Олі Полякової засвітила "вишеньки" в тісному купальнику (ФОТО)

У Потапа перекосило обличчя: скасовує всі концерти (фото, відео)

Показати ще

Олексій Суханов

Телеведучих обурив той факт, що народне голосування дало Польщі 12 балів, а суддівське – 0. Однак професійне журі запевняє-оргкомітет зазначав, що конкурс є виключно творчим, а не політичним, тому кожен повинен голосувати за суб'єктивними уподобаннями.

«Організатори прагнуть викорінити ту ганебну практику багатьох років, коли на голосування впливали політичні важелі або тиск. Це ідея Європейського мовного союзу для чистої та адекватної оцінки. Щоб вигравали країни з кращими піснями, а не просто голосували один за одного. Крім того, я підписав присягу, в якій категорично заборонено використовувати політичні важелі в оцінці. А ще там були прописані критерії оцінки: пісня, вокал, виконання, загальне враження від номера. Я вибачався перед польським народом і буду вибачатися далі, але я робив свою справу. Прикро, що це призвело до таких результатів», - розповів Вадим Лисиця.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Ірина Федишин, яка входила до складу національного журі на Євробаченні-2022, потрапила в міжнародний скандал. Справа в тому, що в Мережі почали активно обговорювати оцінки 5 музичних експертів — зокрема, нуль балів для Польщі. Артистка пояснила, якими критеріями вони з суддями керувалися, віддаючи бали Польщі і розповіла про цькування після конкурсу.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні